Wielkość czcionki:AAA

25 maja 2018 roku Miejska Górka gościła uczestników otwartego XIX piłkarskiego turnieju o Puchar Starosty Powiatu Rawickiego „ORLIK”.

Uczestniczyło w turnieju 8 zespołów dziewcząt oraz 11 zespołów chłopców urodzonych w latach 2005 i młodszych. Organizator czyli Starostwo Powiatowe i KS Sparta zapewniło gorącą herbatę, zupę pomidorową, piłkę jako nagrodę dla każdego zespołu, oraz dyplom i medale dla wszystkich uczestników piłkarskiego święta.

Reprezentacja naszej szkoły w kategorii chłopców ostatecznie wywalczyła V miejsce. Brawo!

Natomiast reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wywalczyła bardzo dobre I miejsce wygrywając z każdym zespołem. Brawo! To już tradycja naszej szkoły zawsze na padium.

Nasza reprezentacja została zaproszona przez Starostwo Rawickie na turniej piłki nożnej STREET SOCCER LECH POZNAŃ TOUR na runku rawickim 2 maja. To bardzo duży zaszczyt dla żeńskiej reprezentacji naszej szkoły.

Najlepszym strzelcem turnieju została uczennica klasy IV a Klaudia Andrzejak.

Najlepszym zawodnikiem turnieju została uczennica klasy V Maria Wojtyś.

Medale, puchary, statuetki, piłki wręczał Pan Starosta Adam Sperzyński.