Wielkość czcionki:AAA

Klasa 4

  • 2017-10-16_00001

Wychowawca - Kinga Zmuda

Stanisław Giżewski, Mikołaj Jóźwik, Adam Karkosz, Stanisław Karkosz, Stanisław Kukla, Witold Liszka, Klaudia Malcherek, Milena Marzęcka, Eryk Mączyński, Krystian Niedźwiedź, Tomasz Niedźwiedź, Kornelia Snella, Franciszek Sobota, Patryk Stefaniak, Maja Świerzewska, Maja Walczak, Oliwia Warchalewska, Franciszek Wojtyczka, Lidia Wybierała, Daniel Zygmunt

 

Klasa 5

  • klasa1

Wychowawca - Piotr Wolski

Dąbrowicz Wojciech, Hankiewicz Zofia, Jamroży Jarosław, Krzyżosiak Liliana, Majewski Gabriel, Ostaszewski Michał, Samol Martyna, Sobieraj Eryk, Spychała Dawid, Szymański Wojciech, Wojtyś Gabriel, Zygmanowska Roksana

 

Klasa 6A

  • klasa1

Wychowawca – Ewa Świerzewska

Bartkowiak Hanna, Bartkowiak Julia, Bugajewska Magdalena, Czepik Jakub, Duda Wiktor, Gierdal Klementyna, Giżewski Wojciech, Jarus Oliwia, Kapała Maciej, Kapała Magdalena, Kroma Kamil, Lewandowska Marika, Liszka Natalia, Ławniczak Wiktor, Maćkowiak Hubert, Małecka Julia, Stachowski Jacek, Turbańska Magdalena, Tyczyński Szymon, Węcłaś Michał, Wojciechowski Błażej

 

Klasa 7A

  • klap1
  • klap2
  • klasa2a

Wychowawca – Anna Pawlak-Tyca

Broda Bartosz, Czepik Aleksandra, Danek Sandra, Frąckowiak Oliwier, Jarczewska Klaudia, Karkosz Oliwia, Kląskała Andrzej, Kowalczyk Szymon, Krawczyk Natan, Ławińska Anna, Łukowiak Michalina, Łukowiak Zofia, Maciejak Bartosz, Niedźwiedź Mikołaj, Plewa Remigiusz, Sikorska Maria, Sobota Karolina, Stachowski Miłosz, Stanisławski Grzegorz, Wróblewska Jowita, Wróblewska Melania, Zygmanowska Amelia, Żyto Nikola

 

Klasa 7B

  • kl4mrg
  • klasa2b

Wychowawca – Monika Rybacka-Grześkowiak

Andrzejak Klaudia, Andrzejewska Sandra, Brudz Irma, Celka Wiktoria, Dąbrowicz Amelia, Kapała Michał, Kukla Jan, Kusz Błażej, Kusz Julia, Kusztelak Oskar, Łukowski Bartosz, Małecki Jakub, Marzęcka Kornelia, Mączyńska Zuzanna, Mikołajczak Wiktoria, Mroskowiak Michał, Otworowska Zofia, Skiba Filip, Stachowski Mateusz, Stefaniak Karol, Szumna Anita, Wybierała Dawid

 

Klasa 8A

  • kl5jl
  • klasa3

Wychowawca – Jacek Lewandowski

Alicja Chuda, Natalia Hankiewicz, Karolina Kaczor, Jakub Kląskała, Kacper Kusztelak, Gracjan Mazurek, Brajan Nawrot, Dawid Ostaszewski, Patrycja Pieprzyk, Suzana Rojda, Dawid Stachowski, Aleksandra Starużyk, Piotr Stasiak, Kacper Staśkiewicz, Oliwier Sucholiński, Wiktoria Warchalewska, Marcin Węcłaś, Maria Wojtyś

 

 

 

 

Klasa 1

Wychowawca - Danuta Smektała

Chudzik Jan, Demut Aleksander, Frydryszak Ewa, Jarus Kornelia, Jesiak Aleksandra, Krysiak Stanisław, Ławiński Wojciech, Mikołajczak Julia, Nawrot Alan Franciszek, Pawlak Jan, Pedryc Katarzyna, Sobota Anna, Staśkiewicz Lena, Stróżyk Adam, Szymański Franciszek, Talarczyk Maria, Węcłaś Marcel

Klasa 2

  • Image00001

Wychowawca - Dorota Rapior

Golińska Paula, Jakubowska Zofia, Jarczewska Laura, Kapała Aleksadner, Karkosz Antoni, Kasprzak Wiktoria, Kowalczyk Magdalena, Łakomy Michał, Ławniczak Igor, Maćkowiak Artur, Małecki Jan, Mikołajski Mateusz, Samol Jeremi, Skiba Laura, Smektała Wojciech, Szulc Patrycja, Tomczak Kacper

Klasa 3

  • Image00003

Wychowawca – Iwona Kuśnierek

Andrzejak Iwona, Boryczka Lena Ewa, Dolata Wiktoria, Jamroży Anna, Kroma Szymon, Krzyżoszczak Joanna, Maćkowiak Marcelina, Mierzejek Filip, Pedryc Aleksandra, Popielas Zuzanna, Pospiech Adrian, Robakowski Adam, Robakowski Mikołaj, Stasiak Wojciech, Szumny Paweł Karol, Szymański Antoni, Tomczak Antoni, Turbański Szymon, Wawrzyniak Tymoteusz, Zmuda Marta

 

 

 

 

 

Herb polski

Czy wiesz, że

  • W roku szkolnym 2019/2020 jest 180 uczniów

Statystyki

Odsłon artykułów:
723616

pobrane 1

Czy wiesz, że

  • W roku szkolnym 2019/2020 jest 180 uczniów

Bierzemy udział w projektach

Godziny przerw

Przerwy międzylekcyjne w naszej szkole są w godzinach: 8.05 - 8.10, 8.55 - 9.05, 9.50 - 10.05, 10.50 - 11.00, 11.45 - 11.55, 12.40 - 12.50, 13.35 - 13.45, 14.30 - 14.35