Wielkość czcionki:AAA

21 kwietnia 2017roku Miejska Górka gościła uczestników otwartego XVIII piłkarskiego turnieju o Puchar Starosty Powiatu Rawickiego.

Uczestniczyło w turnieju 6 zespołów dziewcząt oraz 11 zespołów chłopców urodzonych w latach 2005 i młodszych. Wyjątkowo silny i dość chłodny wiatr przy kilkunastu stopniach temperatury, skutecznie utrudniał rozgrzewkę oraz przebieg piłkarskiego turnieju w godzinach 8.30-14.00.
Organizator czyli Starostwo Powiatowe zapewniło gorącą herbatę, zupę pomidorową, piłkę jako nagrodę dla każdego zespołu, oraz dyplom i medale dla wszystkich uczestników piłkarskiego święta.

Reprezentacja naszej szkoły w kategorii chłopców ostatecznie wywalczyła VI miejsce. Brawo!

Natomiast reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wywalczyła bardzo dobre II miejsce, przegrywając tylko jeden mecz z mistrzyniami z SP Dubin.

Nasza reprezentacja została zaproszona przez starostwo rawickie na turniej piłki nożnej STREET SOCCER LECH POZNAŃ na runku rawickim 6 maja. To bardzo duży zaszczyt dla żeńskiej reprezentacji naszej szkoły.

Najlepszym strzelcem turnieju została uczennica klasy V a Aleksandra Jasiak.

Medale, puchary, statuetki  piłki wręczał Pan Vice-Starosta Jacek Gwizdek.