Wielkość czcionki:AAA

Plan kursowania autobusu szkolnego w roku szkolnym 2022/23

Lekcja 1 – rozpoczyna się o godz. 08:10

Dzieci, których rodzice pracują, nie mają opieki w domu, mogą skorzystać ze świetlicy, która będzie otwarta od poniedziałku do piątku od godz. 07:25

Na trasie Chojno – Podborowo – Chojno autobus będzie się zatrzymywał w Chojnie – Bloki.

Plan dowozów uczniów i przedszkolaków

Dowóz dzieci do szkoły:

Autobus numer 1

Poniedziałek – Piątek

Kurs nr 1

Niedźwiadki 07:30

Dębionka 07:32

Kubeczki 07:34

Sworowo I 07:37

Sworowo 07:39

SP Chojno 07:47

Kurs nr  2

Podborowo 07:52

Chojno - Bloki 08:00

SP Chojno 08:02

 

Autobus numer 2

Golejewo - 8.05

Gojejewko - 8.07

Chojno - 8.09

 

Odwozy uczniów i przedszkolaków

Poniedziałek klasy I-V,

Środa klasy I-III

Kurs nr 1

SP Chojno 12:45

Chojno - Bloki 12:46

Podborowo 12:56

Kurs nr  2

SP Chojno 13:02

Golejewko/Golejewo 13.05/07

Sworowo 13:10

Sworowo I 13:12

Kubeczki 13:15

Dębionka 13:17

Niedźwiadki 13:19

 

Poniedziałek klasy VI - VIII

Środa klasy IV- VIII

Kurs nr 1

SP Chojno 15:25

Chojno - Bloki 15:26

Podborowo 15:37

Kurs nr 2

SP Chojno 15:42

Golejewko/Golejewo 15.45/47

Sworowo 15:50

Sworowo I 15:52

Kubeczki 15:55

Dębionka 15:57

Niedźwiadki 15:59

 

Wtorek, Czwartek

Klasy I-VIII

SP Chojno 14:35

Chojno - Bloki 14:36

Podborowo 14:47

Klasy I-VIII

SP Chojno 14:52

Sworowo 15:00

Sworowo I 15:02

Kubeczki 15:05

Dębionka 15:07

Niedźwiadki 15:09

 

Piątek

Klasy I-VIII

SP Chojno 12:45

Chojno - Bloki 12:46

Podborowo 12:57

Klasy I-VIII

SP Chojno 13:02

Sworowo 13:10

Sworowo I 13:12

Kubeczki 13:15

Dębionka 13:17

Niedźwiadki 13:19

 

Jarosław Dróżniewicz

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Chojnie

Herb polski

Czy wiesz, że

  • W roku szkolnym 2022/2023 jest 144 uczniów

Statystyki

Odsłon artykułów:
1172969

pobrane 1

dostepnoscplus.png

Czy wiesz, że

  • W roku szkolnym 2022/2023 jest 144 uczniów

Bierzemy udział w projektach

Plany zajęć

Godziny przerw

Przerwy międzylekcyjne w naszej szkole są w godzinach: 8.05 - 8.10, 8.55 - 9.05, 9.50 - 10.05, 10.50 - 11.00, 11.45 - 11.55, 12.40 - 12.50, 13.35 - 13.45, 14.30 - 14.35